Bildirimler
Tümünü temizle

Prestijli Ödül Avcısı Lisansı Artık Mevcut

dervis dedeman
(@dervis)
Yeni Üye

Batı kanunsuz bir yerdir. Haydutlar ve reprobates yeni bir düzenin ortaya çıkması boğulmuş, yasa bazı kötü şöhretli hedefler getirmek için en yüksek kalibreli Bounty Hunters arıyor.
Eğer zaten kolluk ya da macera için bir tutku ile cesur bir Acemi bilinen seçkin bir ajan ya da olsun, Red Dead Online Bounty Hunting Role hukukun her iki tarafında eylem bir hayat
sunuyor. Prestijli Bounty Hunter Lisansı, üst düzey ürün ve beceriler, yeni silah çeşitleri ve atlar, Bounty Boards ve daha fazlası infamous Bounty hedefleri ve elde etmek için Bounty Hunter Role Ranks 20 üstüne ilerleme 10 yeni Ranks ekler.

Prestijli Ödül Avcısı Lisansı, Ödül Avcısı Lisansı na sahip olan herkes tarafından herhangi bir Ödül Kurulu’ndan satın
alınabilir. Ve Bounty Hunter Rank 30’a ulaşırsanız, Ödül Menüsünde RDO$ ve Altın ile takas edilebilen Bounty Hunter XP biriktirmeye devam eceksiniz. Ayrıca, yeni gelenler Uzman Rolü’ne başlamak için Bounty Hunter Lisansı’ndan 5 Altın Külçe alabilirken, tüm Ödül Avcıları Bounty Hunter ürünlerinden Rank 20’ye kadar %40 oranında kaldırabiliyor.

EFSANEVI BOUNTY GENE ‘BEAU’ FINLEY Prestijli Bounty Hunters yeni Efsanevi Bounties hakkında bilgi için önümüzdeki birkaç hafta içinde Yerel Bounty Boards bir göz tutmak gerekir, züppe döndü-piç Gene ‘Beau Finley ve çetesi ile başlayan soygunlar bir dizi istedi.

Güneydeki banka soygunlarını organize etmek için aranan bir grup paralı asker arasında şef olan bu istenmeyen başlangıç genellikle abartılı bir takım elbise yle
görülür. Tüm yanlış nedenlerle rezillik elde etmek için desperate, Finley mümkün olan en kısa sürede adalete teslim edilmelidir. O ve ağır silahlı grubunun Bayou Nwa’da harap bir sömürge mülkünde işgal ettiği söyleniyor.

Çete potansiyel olarak bazı özellikle yırtıcı türlerde dahil olmak üzere esirler barındıran , bu yüzden dikkat …

OUTLAW PASS NO.4 Yeni Bir Outlaw Pass da Red Dead Online bugün, yeni kıyafetler, emotes, kamp yükseltmeleri ve daha fazlası ile yolunda yapar.
The Naturalist Challenge’dan seçilen fotoğraflar artık Wheeler, Rawson & Co. Club aracılığıyla ücretsiz Kamp Bayrakları, Moonshine Bar Fotoğrafları ve Fotoğraf Stüdyosu Arka Planlar olarak da mevcuttur. 40 Altın Külçe için Outlaw Pass yükseltme Üyeleri soğuk hava, yeni çanta ve beceri broşürleri, gelişmiş fotoğraf geliştirmeleri, bonus nakit ve 30 Altın Barlar, özel hediyeler ve çok daha fazlası için uygun lüks sıcak giyim de dahil olmak üzere yeni ödüller, bir ürün yelpazesine alacaksınız.

Bu hafta, Outlaw Pass No 4 sahibi tüm oyuncular RDO $ 400 yanı sıra 10 Gold Bar indirim pass satın alma 72 saat içinde alacaksınız.İyİLEŞTİrMELER, BONUSLAR, Yenİ ATLAR & DAHA FAZLAÇeşitli eklemeler ve iyileştirmeler de sakal stilleri ile stubble birleştirmek ve at sırtında iken Gelişmiş Kamera kullanmak da dahil olmak üzere bugün uygulanmıştır.
Ödül Avcıları, öğrenilen Gunspinning hilelerini seçmek ve takas etmek için Oyuncu Menüsünde yeni bir Gunspinning Management seçeneğini kullanabilir. Red Dead Online tüm Bounty Hunter misyonları çift XP dışarı bulaşık gibi merhametli vigilantes ve soğukkanlı katiller hem hala saman yapabilirsiniz güneş parlayan, gibi .

Buna ek olarak, bazı güvenilir türleri ile ekip ve tüm Free Roam ve Bounty Misyonları yanı sıra 7 Aralık ile Free Roam Etkinlikler artan RDO $ ve XP ödemeleri kazanacağım.
Bounty Hunter Lisansı’ndaki 5 Gold Bar indirimine ve tüm Acemi, Umut Verici, Köklü ve Seçkin Bounty Hunter Öğelerinde %40 indirime ek olarak, yeni oyuncular tüm Fırsatlar Ülkesi görevleri için her zamanki XP’nin iki katından yararlanabilirler.
Fort Mercer’daki “Kill Them, Every One” filmindeki hain Teddy Brown’dan intikam alın ve her görevi tamamlamak için 100$’lık bonus kazanmak için “Destroyed by Grief” filminde Amos Lancing ile buluşması için Karasu’ya yatarak bayan LeClerk’e eşlik edin.
Tüm Red Dead Online oyuncuları bu hafta 2.000 Club XP ve 2.000 Bounty Hunter XP için Ödüller
alacak; bu Rank 5 veya üzeri bir Hazine Haritasıalacak, tüm oyuncular Rank 10 veya üzeri kendi seçtikleri ücretsiz bir Yetenek Kartı Yükseltme almak iken.
Yeni Mustang’leri ve Missouri Fox Trotters’ı gözden geçirmek için yerel Ahır’ı ziyaret edin.
Başka bir yerde, tüm Broşürler kapalı% 30,tüm Melee ve Atılmış Silahlar gibi. Wilderness Outfitters da tüm Çadırlar, Kamp Temalar, Kamp Köpekleri ve Fast Travel Post kapalı% 40 indirim sunuyor. Ek indirimler şunlardır:
Tüm Kararlı Yuvalarda %30
Tüm Tekrarlayıcılarda %30
Tüm Pistols kapalı% 30
Schofield Revolver’da %30
Tüm Atlar da %30’da
Tüm Saddles ve Geliştirilmiş Saddles kapalı% 30
Tüm Coats’ta %30’luk bir kontur (Efsanevi Hayvan kıyafetleri içermez)
Tüm Yeleklerde %30
Role Outfits dahil tüm Kıyafetlerde %40%20

PRIME GAMING

Rockstar Games Social Club hesaplarını Prime Gaming’e bağlayan Red Dead Online oyuncuları:
Ücretsiz Bir Bounty Hunter Lisansı
Kesilmiş Ametist Bounty Wagon Livery Ödülü

Buna ek olarak, 21 Aralık’dan önce Prime Gaming’e bağlanan oyuncular ücretsiz Breton Atı ve RDO$100 ödülalacaklardır. Ayrıntılar ve sınırlamalar için Rockstar Desteği’ni kontrol edin.

HABER KAYNAĞI; Steam platformunda [Linki görmek için giriş yapmalısın. veya Kayıt ol ] bölümünde yer almaktadır
Yayın tarihi; 01.12.2020
Çeviri ; translate

Bu konu 3 ay önce tarafından rdrturk tarihinde düzenlendi
Alıntı
Topic starter Gönderildi : 17/12/2020 1:34 pm
Paylaş:

Sitemizde bulunan oyunlara ait görsel, logo ve videoların hakları ilgili oyunların yayıncı, yapımcı kişi veya firmalarına aittir.

This website is not affiliated with any Redm & Cfx.re products and services like Cfx.re Forum.

Site içeriklerinin izinsiz kullanılması veya kopyalanması yasaktır.

© 2020-2021 RdrTurK | Tüm hakları saklıdır.